Mandat. Co robić?

Znowu otrzymałeś mandat? Dowiedz się, co zrobić!

Otrzymując mandat, traktujemy go często jako nieodwołalny werdykt. Wystawiający go powinien działać w zgodzie z prawem, nie zawsze tak jednak jest! Z reguły mamy mało czasu by dochodzić własnych praw. Dlatego też bardzo przydatne mogą się okazać porady prawne on-line. Pozwalają one w natychmiastowy i skuteczny sposób uświadomić sobie realne prawdopodobieństwo w sporze ze stroną, która zastosowała karę.

Porada prawna on-line po otrzymaniu mandatu

Powinniśmy sprawdzić, co możemy dalej zrobić, gdy otrzymamy mandat. Możliwe, że został on wydany niezgodnie z obowiązującymi przepisami i wolno nam go zakwestionować, a w konsekwencji nie płacić. Sprawna konsultacja prawna udzielona on-line, rozwieje wszystkie wątpliwości. Uiszczanie kwot za mandaty dla „świętego spokoju” sie nie opłaca! Czasem warto sprawdzić możliwe sposoby dociekania własnych praw.

Porada prawna, zanim otrzymamy mandat

Nie powinnismy sie narażać się na spór z prawem. By tego uniknąć wypada dobrze je znać. To ważne między innymi, gdy często jeździmy samochodem czy rowerem. Często nie zdajemy sobie sprawy, że nasze przyzwyczajenia na ulicy mogą być nieprawidłowe i narażać nas na mandat. W takim przypadku pomocne bedą internetowe porady prawne portalu uważaj.pl. Mając pewność co do obowiązujących przepisów, troszczymy się o bezpieczeństwo swoje i innych, a także wystrzegamy się opłat za potencjalny mandat.

Nasze dane kontaktowe:
Uważaj.pl sp. z o.o.
ul. Traktorowa 126
91-204 Łódź

Tel.: 22 490 88 99
E-mail: [email protected]