Gdzie zorganizować przyjęcie okolicznościowe – wybieramy salę

Szukasz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie przyjęcia w plenerze? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Kiedy ktoś myśli o planowaniu dużej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Jednakże huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przyjeżdża dziesiątki bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to też „osiemnastki”, chrzciny oraz komunie. Jeśli lista zaproszonych gości jest długa, zwykle nie damy rady zorganizować przyjęcia i upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym domu. Wtedy pozostaje nam zamówić stosowną do okazji salę.

Na co zwrócić uwagę wybierając salę na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. imieniny lub osiemnastka, w której uczestniczyć będą przede wszystkim osoby dorosłe, gościom wypada udostępnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą w spokoju posiłek, ale i salę do tańczenia. Z drugiej strony imprezy, w których sporą część uczestników mogą małe dzieci, a więc chrzty albo komunie, dobrze jest zorganizować w lokalu, który prócz wynajęcia sali w środku obiektu oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się zbyt szybko zabawą i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Przekąski podawane zaproszonym też trzeba dopasować do rodzaju imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie opłaca się zatem skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zatroszczy się o dobre menu, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe nawet dla 300 gości!

Wynajęcie lokalu na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, jest całkiem proste, jednakże niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w iście dworskiej oprawie urządzane są tu komunie, chrzciny oraz – oczywiście – zabawy weselne, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu można wynająć jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można pomieścić ogółem do stu trzydziestu osób. Natomiast jeżeli przyjęcie ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się mniej więcej trzystu gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca to miejsce gwarantuje kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia dań, poprzez ustawienie i przystrojenie stolików, aż po profesjonalną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]