Co oferuje hotel dla zwierząt

Hotel dla zwierząt to alternatywa dla właścicieli czworonogów. Planujesz wyjazd i nie możesz zabrać ze sobą psa? Profesjonalny petsitter właściwie zadba o Twojego psa! Co oferuje pet hotel?

Petsitterw Warszawie – indywidualna opieka nad psem

Posiadacze psów nie muszą już martwić się, co zrobić z ukochanym pupilem w czasie wyjazdu służbowego lub urlopu. Hotel dla zwierząt w Warszawie oferuje kompleksowe usługi związane z opieką nad czworonogami. Doświadczona kadra pracowników zapewnia pupilom pełen wachlarz zabaw, jak również czuwa nad ich bezpieczeństwem. Pet hotel dysponuje komfortowymi, klimatyzowanymi boksami. W ośrodku znajduje się do 8 oszklonych stanowisk, z których każde posiada okno, dzięki czemu pies widzi, co dzieje się na zewnątrz. W psim hotelu każdy czworonóg jest traktowany w sposób indywidualny, zarówno pod względem kwestii zdrowotnych, jak i diety. Jest to doskonała propozycja dla osób, które pragną zapewnić zwierzęciu najlepszą opiekę na czas wyjazdu.

Hotel dla zwierząt – kompleksowy oferta

W hotelu pracują doświadczeni opiekunowie, którzy cechują się empatią oraz szacunkiem w stosunku do zwierząt i szybko odpowiadają na różne potrzeby psów. Maksymalne bezpieczeństwo zwierząt gwarantują także monitorowane pomieszczenia. Czworonogi są regularnie wyprowadzane na spacery po pobliskich terenach leśnych, gdzie mają możliwość bawić się na łonie przyrody. Nad ich harmonijnym rozwojem psów czuwa zoopsycholog – zwierzęta mogą brać udział w zajęciach socjalizacyjnych. Posiłki są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego zwierzęcia. Hotel zapewnia też opiekę weterynarza.