Chcesz zorganizować ważną imprezę? Sprawdź ofertę sal do wynajęcia

Więcej szczegółów o organizacji imprez firmowych.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne bądź pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, które mają za zadanie stworzenie silnych więzi między pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, np. po to, żeby świętować otrzymane nagrody branżowe, a także rozmaite kursy, bankiety dla klientów biznesowych i konferencje. Takie imprezy wymagają stosownego planowania, szczególnie jeśli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Jak wybrać lokal na urządzenie imprezy firmowej?

Jeśli nie posiadamy w budynku firmowym dużych pomieszczeń, w których można wyprawić event, warto poszukać propozycji wynajęcia sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników uroczystości. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoim stylem do klasy planowanej uroczystości. Prestiżowe gale dla kontrahentów marki, podczas których fetowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie mogą zostać urządzone w pierwszym lepszym lokalu. Wskazane jest przy takich okazjach zorganizować event w stylowym miejscu, które ostatecznie zaakcentuje doniosłość wydarzenia. Natomiast jeżeli na imprezę sproszeni zostaną goście nie mieszkający w bliskiej okolicy sali warto postawić na lokal, zlokalizowany obok rozbudowanej bazy hoteli, do której bez trudu można dojechać o każdej porze dnia.

Wynająłeś lokal na imprezę? Teraz zadbaj o zamówienie cateringu

W trakcie organizacji eventu firmowego nie można zignorować tak ważkiego elementu, jak dostarczenie obecnym gościom zimnych oraz gorących posiłków i napojów. Trafnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku rzetelnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie we wskazane miejsce pysznych dań dla uczestników, ale też doradzi jakie dania uwzględnić w menu i weźmie na siebie ustawienie stołów. W trakcie ekskluzywnych gal wskazane jest również zapewnienie zaproszonym wzorowej obsługi. Powinno się więc postawić na usługi firm cateringowych mających w swoim teamie doświadczonych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko apetyczne, ale i perfekcyjnie wyglądające dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]