Catering na imprezę – postaw na profesjonalną usługę

Pragniesz poznać więcej informacji o cateringu imprezowym? Skieruj się na lastrada.pl.

Okres letni obfituje w niezwykle popularne ostatnio wydarzenia na świeżym powietrzu oraz pikniki firmowe, ale właściwie każdego dnia w rozmaitych miejscach w Polsce mają miejsce gale, sympozja albo benefisy. Wszystkie te eventy potrzebują stosownej oprawy, której obligatoryjnym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i podany catering. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Pyszne dania, profesjonalna obsługa – o cateringu imprezowy

Zdecydowałeś się już na punkt, w którym zorganizujesz piknik albo masz zabookowaną salę na event? Wspaniale!! Teraz jednakże powinieneś zadbać o to, aby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia najlepszych gorących posiłków, przekąsek i napojów. Miej na uwadze, że w przypadku prestiżowych bankietów nie wystarczy postawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu sali i myśleć, iż uczestnicy obsłużą się sami. Jakość oprawy imprezy jest istotna – właściwy rozkład stołów, eleganckie ozdoby, a także prawidłowe ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia bez wątpienia będą również zadowoleni, jeśli potrawy będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu niczym w modnych restauracjach.

Dlaczego warto skorzystać z oferty cateringu imprezowego?

Plusem zamówienia oferty cateringu na imprezę jest zdecydowanie to, iż wynajęty do pomocy zespół nie tylko przyszykuje apetyczne dania, ale też kompleksowo zadba o całą jego otoczkę. Potrawy i zakąski zostaną dostarczone w wyznaczoną lokalizację, ekipa firmy cateringowej ustawi i nakryje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać gości w trakcie bankietu. Na życzenie klienta, na ile pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą zabawić obecnych pokazem tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną okazją, żeby zobaczyć z bliska jak pracują profesjonalni kucharze. Trzeba wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego rodzaju imprez, zarówno tych takich na kilkuset uczestników, jak i kameralnych. W czasie ustalania niuansów zlecenia doradzi ona, które przekąski, napoje oraz potrawy perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]