Catering biurowy – nie zapomnij o nim gdy organizujesz spotkanie biznesowe

Skieruj się w to miejsce, żeby zlecić catering dla firm Katowice.

Ważne spotkanie biznesowe, warsztaty lub konferencja – każda poważna firma prawdopodobnie kiedyś stanie przed potrzebą zaplanowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które przeważnie nie należą do zakresu czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. zapewnienie napojów oraz przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na urządzanym spotkaniu mają pojawić się ogromne tłumy, opłaca się skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering biurowy – zagwarantuj uczestnikom konferencji napoje i przekąski

Szkolenia i sympozja biznesowe to wydarzenia trwające przeważnie po 7-8 godzin, w szeregu przypadków także przez 2-3 dni. Ich partycypanci odbierają dokładny harmonogram wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są zazwyczaj trzy kwadransowe przerwy, w czasie których nie da się zjeść kompletnego posiłku w pobliskiej restauracji. Dlatego tak istotne jest zagwarantowanie gościom drobnych przekąsek i napojów, które mogą szybko spożyć w czasie przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, nawet zanieść na salę, w której trwa prelekcja. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, a także z niewielkim poczęstunkiem, które można skonsumować bez obaw o zabrudzenie rąk czy koszuli. W ramach oferty cateringu biurowego udostępniane są także urządzenia do przygotowania napojów gorących.

Przerwy kawowe – zadba o to firma oferująca usługę cateringu biurowego

Przerwa kawowa jest niezmiernie potrzebna, daje wszak uczestnikom chwilę odpoczynku po wielu godzinach głębokiego skupienia. Co więcej jest to także możliwość rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźnej atmosferze problemów omawianych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i różnymi napojami, który stoi na korytarzach biurowców, nie ma szans sprostać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ważnych konferencji czy płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z papierowych kubeczków, jedząc przyniesione z domu czy też zakupione po drodze w piekarni sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podkreśli więc rangę szkolenia i zarazem pokaże, że jego organizator pomyślał także o wygodzie gości.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]