Zbiorniki i cysterny – dennica nierdzewna

Zamów dennicę nierdzewną na metal-e.pl

Stal nierdzewna znajduje ogromne zastosowanie w różnych branżach. Wytwarzane są z niej moduły stosowane na budowach, rzeczy codziennego użytku, używa się jej także w przemyśle. Powszechnie stosowana jest dennica nierdzewna. Gdzie się ją stosuje i z jakich rodzajów metalu jest wytwarzana?

Dennica nierdzewna – gdzie jest używana

Dennica nierdzewna jest modułem powszechnie stosowanym w przemyśle. Stanowi niezwykle ważny składnik zbiorników niskociśnieniowych, jak również innych cystern stacjonarnych lub przeznaczonych do przewozu substancji. W sprzedaży możemy dostać różne modele dennic nierdzewnych, m.in. kwasoodporne, niestandardowe lub płaskie. Są niesamowicie solidne, ponieważ wyprodukowano je z odpornego na oddziaływanie korozji składnika – stali nierdzewnej rodzaju OOH17N13M2TCU, P355GH lub S355J2G3. Dennice nierdzewne zabezpieczone są profesjonalną warstwą antykorozyjną, a ich rogi są niejednokrotnie odgięte. Części te muszą również być zgodne z rozmaitymi normami, np. PN-69/M-35413 czy DIN 28011.

Dennica nierdzewna – różne profile części

W sprzedaży możemy spotkać różne rozmiary dennic nierdzewnych, od 350 do 3000 mm średnicy. W jakich sklepach najlepiej kupować takie elementy? Ogromny wachlarz asortymentu oferują sklepy online. Dostępne tam dennice nierdzewne świetnie się sprawdzą. A może interesuje Cię niestandardowy rozmiar? W sklepie internetowym szybko znajdziesz właściwy typ dennicy nierdzewnej. Warto korzystać z takich rozwiązań, jeśli dbamy o nasz czas i finanse. Sklepy internetowe oferują ogromny wybór i atrakcyjne ceny.

Nasze dane kontaktowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]