Wybierz okna energooszczędne

Dowiedz się, gdzie nabyć okna energooszczędne, wejdź na www.oknostol.com.pl

Wytrzymałe okna energooszczędne to podstawa, o której warto pamiętać przy remontowaniu lokalu jednorodzinnego. Najbardziej popularne są okna drewniane, które obecnie odnajdziemy w rozmaitych wariantach. Jak są wykonane i co zapewniają?

Okna energooszczędne – wykonane z dębu i modrzewia

Drewniane okna wykonane są z naturalnych komponentów – m. in. sosny i modrzewia. Odznaczają się świetnymi atrybutami, dzięki czemu dorównują produktom z tworzyw sztucznych. Pamiętajmy, żeby zwrócić baczną uwagę na izolację termiczną stolarki okiennej, zwłaszcza, jeśli remontujemy dom przed zimą. Gwarantuje to nie tylko dogodne warunki wewnątrz domu, ale również oszczędność koksu lub oleju opałowego. Czynnik izolacji termicznej musi być utrzymany na odpowiednim poziomie (tj. poniżej 0,8 W/m2), wówczas w lokalu zapanują komfortowe warunki. Ogrzane powietrze zostaje w pomieszczeniach, a przez szpary nie przedostaje się chłód z zewnątrz.

Okna energooszczędne – sprawdź stopień izolacji akustycznej

Podejmując się ocieplenia budynku zweryfikujmy kolejny istotny detal – współczynnik wygłuszania hałasu. Zainwestujmy w dobrze izolowane okna drewniane, jeśli chcemy uniknąć hałasu z dworu. Niesamowicie ważne są również dokładne systemy uszczelniające – zapobiegają przenikaniu mrozu i przedostawaniu się dźwięków. Innowacyjna technika gwarantuje wygłuszenie kłopotliwego pogłosu oraz optymalny komfort termiczny w mieszkaniu, warto więc zakupić drewniane okna energooszczędne.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]