Wraca moda na projekty domów z płaskim dachem

Na barteksitarski.pl/projekty.html znajdziesz specjalistów, którzy przygotują dla Ciebie projekty domów z płaskim dachem

Dachy płaskie są dla większości z nas obiektem sporych kontrowersji. Przyczyn, dla jakich nie obdarzamy ich zaufaniem jest wiele – na przykład względy wizualne, umiłowanie tradycyjnej zabudowy i to, iż domy z płaskim dachem wielu z nas przypominają budownictwo PRL-u. Zupełnie odmiennie patrzą na nie architekci, którym domy z płaskim dachem umożliwiają wprowadzenie oryginalnych koncepcji. Projekty domów z płaskim dachem cieszą się ogromnym uznaniem na zachodzie, bo tam od paru dziesięcioleci są najczęściej wybieranym rodzajem budynków. Powoli dojrzewa do nich także młode pokolenie właścicieli w Polsce. Nie może to jednak zaskakiwać – takie domy mają bowiem mnóstwo zalet.

Interesujące projekty domów z płaskim dachem

Na dom z płaskim dachem warto postawić przede wszystkim z uwagi na to, że często jest on znacznie bardziej interesujący od obiektów ze stromym dachem. Dla większości inwestorów naprawdę ważne będzie również to, iż płaski dach umożliwia stworzenie wielkiego balkonu i nasadzenie roślinności. Kolejnym atutem projektów domów z płaskim dachem jest to, że wykonane w oparciu o nie nieruchomości są łatwe w serwisowaniu, a także potrafią być przyjazne środowisku, szczególnie jeżeli na dachu będą zainstalowane kolektory słoneczne.

Komu zlecić projekty domów z płaskim dachem?

Pamiętajmy, iż projekty domów z płaskim dachem rzutują na komfort mieszkania ich właścicieli. Przed decyzją o wyborze usług danego architekta dobrze zatem odwiedzić kilka stron i potem znaleźć najlepszą z nich. Najważniejsze są rzecz jasna dotychczasowe realizacje architekta, lecz warto także dowiedzieć się, co myślą o nim inni klienci. Dobrze również zrobimy, kiedy architekt współdziała z ekipą, która prędko i bezbłędnie zrealizuje stworzony dla nas projekt domu z płaskim dachem – przyspieszy to budowę i spowoduje, że całość prac przebiegnie bez żadnych komplikacji.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]