Rodzaje kontenerów budowlanych

Zainteresowany kontenery produkcja? Kliknij tutaj

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie typy kontenerów stalowych są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontenery na gruz – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z wielu wariantów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na placach budowy często wykorzystywane są też kontenery do przewozu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko opróżnić.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]