Projekty domów z bali – tradycja łączy się z nowoczesnością

Sprawdź, gdzie nabyć domy z bali Kraków, wejdź na http://domygoralskie.com/realizacje.html

Domy z bali są zaliczane do najstarszych rodzajów obiektów mieszkalnych. Zazwyczaj wykonuje się je ze świerku czy jodły. Chociaż ich budowa jest identyczna od wieków, nadal znajdują mnóstwo entuzjastów. Nie powinno to oczywiście zaskakiwać – mają wszak mnóstwo plusów, a te powodują, że grono ich mieszkańców stale rośnie. Mogą przybierać wszystkie formy, budowane są z bezpiecznych dla przyrody materiałów, świetnie się prezentują i – co najważniejsze – są bardzo komfortowe. Warto nadmienić również o tym, że budowa budynku z bali jest znacznie szybsza niż murowanego. Ich lokatorzy mogą cieszyć się też zdrowym klimatem, który korzystnie wpływa na przykład na układ oddechowy.

Projekty domów z bali – jakie znajdziemy?

Część czytelników jest zdania, że projekty domów z bali zawsze nawiązują do tradycyjnej zabudowy. W istocie nierzadko tak bywa, jednak warto nadmienić, że domy z bali potrafią również przybierać odmienne kształty. Dziś spotyka się także innowacyjne projekty domów z bali, a te nie przywodzą na myśl budynków rustykalnych. Domy z bali mogą również posiadać elewację, a to sprawia, że łatwiejsze okazuje się zagospodarowanie przestrzeni – zazwyczaj stosuje się po to płyty regipsowe.

Zamawianie projektów domów z bali

Jak nietrudno stwierdzić, stworzenie domu z bali będzie znacznie trudniejsze niż zwykłego. Z tego powodu decydując się na taki typ budynku, dobrze sprawdzić, jakie domy wykonał już wcześniej dany architekt. Koniecznie sprawdźmy też, czy jego twórczość nam odpowiada. Istotne jest poza tym to, jakiej ekipie zlecimy budowę domu. Rzecz jasna najlepiej stawiać na te z doświadczeniem w takich inwestycjach. Trafionym rozwiązaniem okaże się także z pewnością wybór ekipy, w której współdziałają ze sobą dobry architekt i profesjonalni cieśle – wtedy dom z pewnością zostanie wybudowany szybko i bez zbędnych problemów.

Nasze dane kontaktowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]