drzwi drewniane, producent drzwi wewnętrznych drewnianych

Producent drzwi drewnianych – szeroki wybór produktów i kompleksowa obsługa

Oknostol jest firmą, która szczyci się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu różnego rodzaju elementów drzwi i okien drewnianych. Lata obecności na rynku spowodowało, że jej pracownicy zapewniają odbiorcom najlepszą jakość wytwarzanych produktów i obsługi klienta. Okna przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich wysoka funkcjonalność, ale także ich solidność, będące wynikiem wykorzystania podczas ich wykonywania nowoczesnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdują się także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji i składaniu elementów stolarki otworowej specjalistami przedsiębiorstwa kieruje troska o zachowanie czterech ideałów: satysfakcji konsumenta, wysokiej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa oraz całkowitej wygody eksploatacji.

Oknostol – małopolskiego producent okien i drzwi drewnianych

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien charakteryzuje się dużą troską o jakość własnych produktów. Proponowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla konsumentów, którzy poszukują nietypowych, ale solidnych oraz w pełni funkcjonalnych produktów. Zapewniają one lokatorom maksymalną wygodę – efektywnie chronią przed zewnętrznymi hałasami i stanowią bardzo dobrą izolację termiczną, co jest istotne nie tylko zimą, ale także podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów, w związku z tym wyposaża się je w bardzo dobre systemy antywłamaniowe. Wszystko uzupełnia ich niesztampowe, eleganckie wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są zawsze z materiałów wysokiej jakości, więc utrzymują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne.

Co oferuje producent drzwi drewnianych?

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć też na polu obsługi klienta. Wszyscy, którzy korzystają z usług Oknostol otrzymują nieodpłatną konsultację przy wyborze właściwego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów w mieszkaniu, dzięki któremu zamontowanie drzwi odbędzie się bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zlecenia wyprodukowania drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich spersonalizowanym szkicem, znakomicie dopasowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Tyczy się to nie tylko rodzaju wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy, ale również ich szerokości.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]