Popularność projektów domów szkieletowych stale rośnie

Skieruj się na http://barteksitarski.pl/projekty.html żeby dowiedzieć się, kto sporządza projekty domów szkieletowych

Domy szkieletowe, jak łatwo stwierdzić, zbudowane są na szkielecie. Jest on zrobiony z drewna i składa się ze słupów oddalonych nawzajem o około 0,5 m. Drewno powinno uprzednio rzecz jasna być odpowiednio oporządzone – wykorzystuje się po to środki antypleśniowe, owadobójcze oraz przeciwwilgociowe. Zazwyczaj wykorzystywanym drewnem jest świerk, ale przed użyciem musi być starannie wysuszony i strugany ze wszystkich boków. Do szkieletu mocowane są płyty, a między nimi znajdują się ogniotrwałe surowce izolacyjne – jak na przykład wata mineralna. Dlaczego więc dobrze postawić na projekty domów szkieletowych? O jakich rzeczach nie powinniśmy zapominać przy poszukiwaniach architekta?

Projekty domów szkieletowych – mocne strony

Ci, dla których najważniejszy będzie termin budowy, z pewnością będą zadowoleni z tego, że projekty domów szkieletowych zapewniają jej prędkie sfinalizowanie. Zazwyczaj są one wszak budowane tylko w trzy miesiące, a oprócz fundamentów prace nie są zależne od warunków pogodowych. Stawiając na projekty domów szkieletowych zyskujemy też gwarancję, iż do ogrzewania budynku będzie zbędna duża ilość ciepła, co w połączeniu z ich trwałością powoduje, iż koszty użytkowania są dość małe. Dobrze wspomnieć również o tym, iż wykonane z drewna domy szkieletowe okazują się w stu procentach przyjazne dla środowiska.

Jaki architekt opracuje projekty domów szkieletowych?

Podczas wyboru architekta najistotniejsze są z pewnością projekty domów szkieletowych, jakie wykonał wcześniej. Żeby sprawdzić, czy jego styl tworzenia nam się podoba, musimy tylko wejść na jego witrynę i przejrzeć jego uprzednie realizacje, a jeśli się nam one spodobają – skontaktować się z autorem, celem ustalenia dalszych detali projektu. Nie należy zaś sugerować się tylko ceną budowy domu – to przecież wydatek na wiele dekad.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]