Pokrycia dachowe od polskiego producenta

Pod tym linkiem dowiesz się wszystkiego o producencie blach dachowych.

Stosowane przez dziesięciolecia tradycyjne dachówki ceramiczne i betonowe powtórnie ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wykonanym z blachy. Wiele plusów tych ostatnich przyczyniło się do tego, że są one dobrym wyborem nie tylko dla finalnego odbiorcy, lecz także dla deweloperów.

Blachodachówki – mniejszy ciężar na konstrukcji więźby dachowej

Blachodachówki wygrywają na rynku budowlanym z wielu względów. Po pierwsze ważą dużo mniej niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury dachu, ale też ułatwia transport oraz wyładunek tych elementów. Konstrukcja profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, iż ich założenie jest nie tylko proste, ale i mniej czasochłonne w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich równe ułożenie zajmuje zazwyczaj o wiele więcej czasu. Następną ważnym atutem pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do zasadniczo dowolnej, także niezwykle skomplikowanej, struktury dachu, gdyż blachodachówkę można bez trudu przyciąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy znakomicie się prezentują zarówno we współczesnym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starych obiektów, zwłaszcza, iż mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Blachodachówki cechują się również większą szczelnością. Oprócz tego łatwo je czyścić. W zasadzie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i zmycie wodą, a w przypadku bardziej opornych zabrudzeń np. preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – polski producent blach dachowych

Aby nabyć pokrycia dachowe wysokiej klasy nie trzeba szukać daleko. Na polskim rynku od 3 dziesięcioleci działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny asortyment paneli dachowych, blach trapezowych i blachodachówek. Materiały te można dostać w stacjonarnych sklepach tej firmy, działających na terenie 4 województw Polski południowo-wschodniej: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Chlubą firmy REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się wysoką odpornością na powstawanie porysowań, rdzewienie, a także uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet troszczy się wszechstronną obsługę klienta, w związku z tym nie licząc swoich produktów oferuje także akcesoria dachowe (między innymi obróbki blacharskie czy włazy dachowe) oraz dachówki betonowe i ceramiczne innych uznanych marek.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08