Nierdzewne rury szlifowane – solidność i ciekawy wygląd

Zobacz, gdzie nabyć rury szlifowane

Poręcze na tarasie narażone są na wpływ wielu groźnych czynników. Największym ich wrogiem okazuje się na pewno wilgoć, gdyż potrafi przyspieszyć rdzewienie. Zniszczenia takich poręczy mogą też okazać się efektem ekspozycji na promienie słońca czy chłód. Żeby uniknąć takich problemów należy wybrać poręcz zrobioną z nierdzewnych rur szlifowanych. Czemu więc takie rury okażą się trafionym pomysłem? Do czego jeszcze stosowane są rury szlifowane ze stali nierdzewnej?

Zalety rur szlifowanych

Rury szlifowane ze stali nierdzewnej mają mnóstwo atutów, które wyróżniają je od innych podobnych elementów. Stal nierdzewna wytwarzana jest z jedenastoprocentowym dodatkiem chromu, przez co nawet nieustanna styczność z wodą lub szkodliwymi substancjami nie przyczynia się do ich korodowania. Rury szlifowane są też naprawdę wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że zdają egzamin w najróżniejszych, nawet najcięższych, warunkach.

Kiedy stosuje się rury szlifowane?

Nierdzewne rury szlifowane są przede wszystkim wykorzystywane w budownictwie – wykonywane są z nich między innymi balustrady czy rusztowania. Ze względu na fakt, iż nie szkodzą im żrące substancje, bywają oprócz tego używane w motoryzacji – na przykład do produkcji układów wydechowych. Warto także pamiętać, że takie rury szlifowane świetnie wyglądają, zatem będą idealnym wyjściem dla klientów szukających atrakcyjnego detalu do łazienki czy kuchni.

Nasze dane kontaktowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]