Niecka basenowa – wygoda i oszczędności

Niecka basenowa to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy z różnych powodów nie mogą pozwolić sobie na wykopanie basenu murowanego. Zmniejsza cenę i ułatwia przedsięwzięcie do tego stopnia, że często już po czternastu dniach basen jest zdatny do użycia. Niecki basenowe wytwarzane są z najróżniejszych materiałów – chętnie wykorzystuje się tworzywo sztuczne, jednak jego słabą stroną jest mała wytrzymałość. Zdecydowanie lepiej sprawdzają się modele wykonane z włókna węglowego uzupełnionego ceramicznym środkiem – wykluczają osmozę, poza tym nie szkodzą im uszkodzenia mechaniczne czy skrajne temperatury.

Jak wybrać nieckę basenową?

Bez względu na to, jakie mamy oczekiwania, niewątpliwie wyszukamy nieckę basenową dla nas. Produkowane są w rozmaitych wersjach – od familijnych brodzików, przez niecki o normalnych wymiarach, aż po baseny w stylu sportowym, które są tak duże, że bez problemów możemy wykorzystać je do treningów pływackich. Niecka basenowa okaże się znacznie wygodniejsza, jeśli zdobędziemy do niej opcjonalne wyposażenie – między innymi oświetlenie, daszek lub urządzenia do filtrowania wody.

Niecka basenowa – zaufaj najlepszym

Kupując nieckę basenową należy zdecydować się na wyroby uznanych marek. W naszym kraju sprzedawane są baseny marki Compass Ceramic Pools, które produkuje się z użyciem opisanego już włókna węglowego. Kupując niecki tej firmy możemy kompleksowo dopasować je do naszych wymagań, wyposażając je w maszyny filtrujące czy lampy przydatne podczas kąpieli w nocy.