Jak powstają domy drewniane całoroczne?

Domy drewniane projekty. Dowiedz się więcej na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html

Polacy coraz częściej decydują się na budowanie domów z bali. Nowatorska konstrukcja powoduje, że tego typu nieruchomości nie tylko prezentują się wyjątkowo gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Gdzie wyszukać fachowca, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – nowatorska budowa

Nowoczesne domy drewniane to wspaniały pomysł na wybudowanie ekologicznej nieruchomości. Ludzie coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów, ponieważ mają one dużo zalet. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Mały ciężar domu oznacza duże oszczędności. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wykonane z prefabrykatów. Odchodzą także czynności związane z betonowaniem. Projektanci podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy naturalne zyskują coraz szersze grono zwolenników. Łączą one w sobie różne elementy. Domy drewniane całoroczne zachwycają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem góralskim. Jednak dzięki zastosowanym elementom gwarantują funkcjonalność identyczną jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – cienkie ściany

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości skonstruowane z surowca naturalnego, dzięki czemu w pomieszczeniach panuje korzystny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby zmagające się z aeroalergenami czują się po prostu lepiej. Domy z bali wyróżniają się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie trzeba stosować drogiej termomodernizacji. Dodatkowym walorem są cienkie ściany, co zapewnia dużą przestrzeń w domu. Domy drewniane można stawiać także poza sezonem, bo wszystkie prace realizowane są z pominięciem schnięcia tynków. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać doświadczonym specjalistom.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]