Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Więcej o projektowaniu wnętrz Kraków

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Warto zatem zadbać o to, aby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, bowiem optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają zazwyczaj trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle konieczny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt zapewnia też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]