Biuro architektoniczne – Bartłomiej Sitarski

biuro architektoniczne Kraków

Na pewno chciałbyś, by w świeżo wybudowanym gniazdku każdy szczegół był taki jak sobie wymarzyłeś. Na powodzenie podjętych przez Ciebie działań duży wpływ ma zwłaszcza to, na jaki projekt domu postawisz. Dotarcie do najbardziej godnych uwagi propozycji nie powinno być na szczęście trudne – dokument może wykonać pracownia architektoniczna albo, kiedy zależy ci na czasie, możesz kupić gotowy szkic. Które rozwiązanie okaże się korzystniejsze? Na które z nich postawić?

W biurze architektonicznym czy projekt z katalogu?

W internecie niezwykle łatwo znajdziesz wiele projektów domów. Są wśród nich propozycje dla klientów z niewielkimi wymaganiami i tych, którzy chcą kupić bardziej oryginalny projekt. Ich najsilniejszą stroną jest na pewno cena – za najtańsze wydasz już za trochę ponad 2000 złotych. Oprócz tego będzie to idealna opcja dla klientów, którym zależy na krótkim terminie – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Biuro architektoniczne – na pewno będziesz zadowolony

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne okażą się doskonałe dla klientów, którzy chcieliby wznieść dom, który będzie wyróżniał się na tle pozostałych budynków. Wybierając podobne rozwiązanie możemy być spokojni o to, że dokument spełni wszystkie nasze wymagania – zanim go sporządzi, projektant zapyta nas, na czym najbardziej nam zależy.

Ile wydasz w biurze architektonicznym?

Dokument sporządzony przez biuro architektoniczne będzie niestety dużo bardziej kosztowny niż katalogowy – osoby, które na niego postawią powinni liczyć się z kosztami rzędu dwustu zł za m2.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]