Atuty nowoczesnych drzwi wewnętrznych drewnianych

Zobacz, gdzie kupić drzwi wewnętrzne drewniane

Popularnym rozwiązaniem aranżacyjnym, stosowanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym tonie, są wciąż drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Prezentujemy kluczowe cechy oraz opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane z sosny, dębu oraz mahoniu

Drewno to ekologiczny surowiec, który zastosowany jako detal aranżacji mieszkania sprawia, że jest ono przytulne i bardziej nastrojowe, a poprawnie pielęgnowany może zachować się w nienagannym stanie wręcz dziesiątki lat. Nowoczesna technologia umożliwia znakomite łączenie parametrów drewna z wymaganiami współczesnego konsumenta, co owocuje powstaniem drzwi cechujących się gustownym wyglądem i ogromną funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się niewielkim poziomem rozszerzalności (a więc nie ulegają wypaczeniu) oraz odpowiednią izolacją cieplną. Możliwość pomalowania ich zewnętrznej powierzchni dowolnie wybranym kolorem, lakierem albo bejcą powoduje, iż tego typu drzwi odnajdziemy w wnętrzach wielorakiego rodzaju – zarówno hołdujących stylu retro, jak i apartamentach zaprojektowanych w nowoczesnej, skandynawskiej stylistyce. U producentów dostępne są drzwi drewniane wytworzone z dębu, mahoniu czy sosny, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi, wersje bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i mnóstwo innych rodzajów, które zachwycają estetyką i doskonale wyglądają przez lata.

Drzwi drewniane dla wszystkich mieszkań

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chciałbyś założyć w swoim pokoju albo gabinecie skrzydła drzwiowe o nieszablonowych rozmiarach lub nietypowej budowie? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji rekomenduje się zaufać wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które świadczą bezpłatny pomiar, fachowe konsultacje, a także możliwość wykonania projektu na jednostkowe zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym daje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do wszelkich zamierzeń zamawiającego i np. wypełnić je szybami – m.in. szkłem bezpiecznym, wypukłym lub fazowanym, co z pewnością podnosi ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają także zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]