architekci Kraków

Wybory czekające na nas na początkowym etapie budowy domu decydują o tym, czy odpowie na nasze potrzeby. Dlatego musimy dobrze przemyśleć każdą sprawę i, kiedy nie mamy odpowiednich umiejętności, każdą decyzję skonsultować z fachowcem. Architekt podpowie nam, jak rozlokować wszystkie pomieszczenia oraz ułatwi przystosowanie budynku do naszych oczekiwań. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na usługi sprawdzonego architekta?

Z architektem łatwiej wybierzesz materiały

Potencjalni posiadacze własnego lokum mają często trudności ze znalezieniem technologii, w których obiekt zostanie będzie wzniesiony. A ta decyzja okazuje się niezwykle istotna, gdy mają one duże znaczenie dla komfortu domu. Z tego powodu należy jak najszybciej skonsultować to z architektem, by zyskać pewność, że w najbliższych latach nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Z architektem prościej znajdziesz projekt

Dom w starym stylu czy może jakaś z nowocześniejszych propozycji? Niski czy kilkukondygnacyjny? Podobnych pytań wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w uporaniu się z podobnymi trudnościami pomoże nikt inny, jak architekt. Może zarekomendować któryś z opracowanych wcześniej projektów albo zrobić go według zgłaszanych przez nas uwag.

Porozmawiaj z architektem i uzgodnij szczegóły

Przed rozmową z architektem, dobrze przemyślmy swoje potrzeby. Warto również w tej fazie zdać sobie sprawę z tego, jakie fundusze posiadamy – architekt będzie mógł polecić nam najlepsze technologie – i przygotować wszystkie dokumenty działki.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]