Umywalki Kerasan do każdej łazienki

Historia marki Kerasan rozpoczęła się we Włoszech w 1960. Obecnie jest uznanym producentem ceramiki sanitarnej, a oferowane przez niego umywalki oraz miski można kupić w Europie i Azji. Nie dzieje się tak oczywiście bez przyczyny – Kerasan dla wielu klientów jest już symbolem doskonałej klasy i ciekawego designu, typowego wszak dla Italii. Co czeka na nas w katalogu Kerasan? Czemu warto kupić wyroby tej marki?

Co produkuje Kerasan? Umywalki i inną ceramikę

Jakie wyroby proponuje nam Kerasan? Umywalki to niewątpliwie główna pozycja z katalogu firmy, ale Kerasan proponuje nam nie tylko takie produkty. Często wybierane są także miski WC i bidety. Kerasan produkuje również dodatki, czyli nogi do umywalki i stoliki sanitarne. Oprócz tego w jej katalogu czekają na nas lampki, przyłącza oraz pozostałe drobiazgi.

Kerasan – umywalki znane z solidności

Różnorodność to nie ostatnia cecha, z której znany jest Kerasan. Umywalki i pozostałe produkty opisywanej firmy są wszak bardzo wytrzymałe – producent stosuje bowiem wyłącznie najlepsze surowce oraz nowoczesne technologie. Jeśli chodzi o umywalki Kerasan bardzo istotne są również wzory – to doskonałe wyjście dla osób ceniących sobie ciekawy design. W katalogu marki dostępne są zarówno klasyczne projekty, jak i umywalki, które doskonale będą prezentowały się w nowoczesnych wnętrzach – Kerasan opracował blisko 20 kolekcji.