stół drewniany nowoczesny

Stół drewniany – integruje członków rodziny i zdobi mieszkanie

Czy postawiony w jadalni, w kuchni lub w wydzielonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze będzie stanowił kluczowy mebel w domu. W związku z tym kupując stół powinno się brać pod uwagę nie tylko jego optymalny design, ale również jego jakość.

Plusy jedzenia przy stole

W pokoju dziennym przesiadujemy przez przeważającą część wolnego czasu i tam również z reguły się relaksujemy, lecz to stół jest tak naprawdę centralnym punktem domu. Godziny, które spędza się na wspólnym spożywaniu posiłków z najbliższymi, zauważanie przyczyniają się do wzmocnienia więzi rodzinnych oraz towarzyskich. Stół łączy, ponieważ pozwala na bezpośredni kontakt dużej ilości ludzi na małej przestrzeni, co w efekcie wzbudza potrzebę konwersacji między ludźmi. Wypada zaaranżować wnętrze tak, by wydzielić w nim miejsce na ustawienie stołu z dala m.in. od hałaśliwego telewizora. W ten sposób nie tylko najzwyklejsze posiłki, ale też przyjęcia wigilijne bądź urodzinowe pomogą uczestnikom skupić się na tym co w danej momencie jest najistotniejsze, a więc interakcji z krewnymi czy też ze znajomymi. Wiele badań dowodzi oprócz tego, iż jedzenie przy stole pomaga wyuczyć właściwe nawyki żywieniowe także u dzieci i młodzieży. Przy stole konsumujemy posiłki bez pośpiechu czy stresu, na co znaczny wpływ ma, oczywiście, spędzanie czasu z bliskimi.

Nowoczesnego stołu do jadalni z litego drewna nie kupisz w sieciowych salonach meblowych

Stół do kuchni bądź jadalni musi być wytrzymały. Będzie przecież codziennie używany, nieraz nie tylko zjeść posiłek, ale też jako miejsce wykonania drobnych prac, które wymagają dużej poziomej powierzchni, odrabiania lekcji czy ot tak do zabawy, np. gry w warcaby bądź w planszówki i układania puzzli z dziećmi. Nowoczesne designerskie stoły rzemieślnicze od nagradzanych projektantów wyróżniają się wspaniałym designem, naturalnością surowców zastosowanych do ich wytworzenia (m.in. drewno dębowe czy orzechowe), a także niezwykłą wytrzymałością, których na darmo szukać w ofercie popularnych salonów meblowych. Projektanci designerskich stołów oferują również stoły rozkładane, praktyczne w czasie doraźnych spotkań w dużej gromadzie bliskich. Decydując się na zamówienie rzemieślniczego stół mamy gwarancje, że nabywamy stół, który przetrzyma lata. Dostajemy również opcję jego personalizacji, i w konsekwencji dokładniejszego dopasowania go do dowolnego stylu, w jakim chcemy urządzać pomieszczenie.

Nasze dane kontaktowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]