Serwis okien – Meteo

Naprawa okien Warszawa

Uszkodzone okna najłatwiej będzie po prostu wymienić na nowe, ale nie zawsze okazuje się to możliwe. Zwykle lepszym rozwiązaniem jest naprawa okien – tym bardziej, że opisywane usługi są w dzisiejszych czasach świadczone przez mnóstwo przedsiębiorstw. Jeśli posiadamy przynajmniej minimalne umiejętności majsterkowicza, z odnowieniem okien – zwłaszcza drewnianych – nie powinniśmy mieć najmniejszych kłopotów.

Czy musimy zdecydować się na naprawę okien?

Najczęstszym powodem awarii okien są zepsute zawiasy. Sprawdź, czy nie wyszły z nich trzpienie i czy ich zamykanie nie sprawia trudności. Ten druga oznaka zazwyczaj zwiastuje zapieczenie bolca, czego efektem może być wysunięcie się skrzydła z zawiasu – a a do opisywanych zdarzeń wolelibyśmy nie dopuścić. Trudności często wynikają ze uszkodzenia zamka – powinieneś upewnić się, czy nie występuje niepotrzebny luz, bo kiedy zepsuje się, korzystanie z okna będzie niewykonalne.

Serwis okien – możesz go zrobić bez pomocy fachowców

Kiedy wyprodukowane z drewna okna czasy nowości mają już za sobą, możemy pomóc im odzyskać niegdysiejszy blask. Samodzielna naprawa okien nie okaże się trudna – oczywiście jeśli chodzi jedynie o ich walory estetyczne. W sytuacji, kiedy usterka dotyczy mechanizmu wewnętrznego, lepiej zlecić to fachowcom.

Ceny naprawy okien PCV

Na to, ile zapłacimy decydujący wpływ ma to,o którą awarię chodzi. Prosta regulacja pozycji skrzydeł nie powinna pochłonąć więcej, niż 40 złotych, ale naprawa mechanizmu zamykającego albo zawiasu to wydatek mniej więcej 200 złotych. Należy także wspomnieć, iż skrzydła plastikowe potrzebują okresowej ochrony – naprawa okien PCV to też więc ich smarowanie i uszczelnianie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]