Scarabeo umywalki

Scarabeo to włoska firma oferująca swoim klientom ceramikę sanitarną. W jej katalogu znajdziemy między innymi umywalki nadblatowe oraz podwieszane, muszle WC oraz brodziki prysznicowe. Marka działa od roku 1974, zatem plasuje się wśród najbardziej doświadczonych obecnych w sklepach do dziś producentów ceramiki sanitarnej. Skąd bierze się dobrą opinię jej artykułów? Dlaczego dobrze wybrać któryś z nich?

Scarabeo – umywalki do wszystkich łazienek

Wyróżnikiem Scarabeo jest na pewno świetne wzornictwo – firma wywodzi się przecież z Włoch, które od dawna słyną z oryginalnego designu. Co jest dostępne w katalogu Scarabeo? Umywalki, które łatwo dopasować do stylu każdej ubikacji. Znajdziemy tam zarówno propozycje dla miłośników klasycznego designu, jak i tych, którzy preferują innowacyjne projekty. Scarabeo, w przeciwieństwie do większości innych producentów, oferuje swoim klientom też kolorowe umywalki oraz bidety.

Scarabeo – umywalki znane z długowieczności

Scarabeo nie zyskałoby takiego zainteresowania, gdyby ich produkty nie służyłyby wystarczająco długo. Właśnie długowieczność jest następną cechą typową dla Scarabeo – umywalki tej firmy także w ekstremalnych sytuacjach nie psują się i są w stu procentach wygodne. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, gdyż filozofią marki jest oferować umywalki, które wykazują solidność oraz pełen komfort, a poza tym będą doskonale wyglądały we wszystkich wnętrzach.