Salon podłóg

Podłoga jest jednym z istotniejszych elementów, o którym trzeba pamiętać przed wprowadzeniem się do nowego mieszkania. Głównie dlatego, że poddana jest działaniu rozmaitych czynników mechanicznych. Wybór podłóg powinien być poprzedzony głębszym namysłem. W przeciwieństwie do firan, a nawet biurka nie kupimy nowej po sezonie – musi prezentować się idealnie przez wiele lat. Dlatego też najlepszą decyzją będzie wybranie polskiej firmy Kopp, która jest liderem w branży wykończenia wnętrz.

Klasyczne podłogi Kopp

Każda podłoga oferowana przez firmę Kopp spełnia dwie podstawowe funkcje. Pierwszą z nich jest wytrzymałość. Najwyższą jakość gwarantują podłogi Kopp z litego drewna, zaś nasze deski warstwowe dobrze sprawdzają się, kiedy chcesz zainstalować ogrzewanie podłogowe. Fabryczne położenie warstwy specjalistycznego wosku zwiększa odporność podłóg. Uznaniem wśród wielu użytkowników cieszą się podłogi z dębu i z bambusa. W zależności od osobistych preferencji można wybierać między panelami a parkietem w kształcie szachownicy. Ciekawie wyglądają wzory typu „pióro-wpust”, czyli klasyczna “jodełka” w jednym lub wielu kolorach.

Podłogi Kopp – inaczej

Podłoga niekoniecznie musi być wykonana z drewna. Dzięki intensywnemu rozwojowi najnowszych technologii, firma Kopp stworzyła wiele innych wysokiej klasy materiałów, na przykład winyl – panele z tego tworzywa tłumią dźwięki i są odporne na wilgoć. Podłogi Kopp są dostępne w bogatej palecie odcieni. Inną możliwością jest wybór podłogi Kopp z wyjątkowego drewna, na przykład z orzecha amerykańskiego

W naszych salonach znajdziesz nie tylko podłogi, ale również powłoki cementowo-polimerowe, ściany oraz nawilżacze i odświeżacze powietrza i wiele innych produktów do Twojego biura i mieszkania. Zapraszamy!