Rolety? Tylko od polskiego producenta

Nie masz pomysłu na modne i nowoczesne zaaranżowanie swojego mieszkania? Jeden, niedrogi produkt może zupełnie zmienić styl i wygląd pomieszczenia. Mowa o wewnętrznych roletach okiennych. Z pomocą takiej przesłony możesz dodać kolorytu każdemu pomieszczeniu albo nadać mu przytulnego i intymnego charakteru. Profesjonalista z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień noc podpowie, jak podjąć właściwe, zakupowe decyzje.

Jak wybrać rolety?

Wewnętrznych rolet okiennych jest wiele modeli. Można je dzielić według rozmaitych kryteriów. Jeśli idzie o tworzywo, to są rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkanin, które charakteryzują się różnym stopniem przepuszczania światła. Jest to najczęściej poliester – wygodny w utrzymaniu oraz łatwy do czyszczenia.
Ze względu na przeznaczenie można podzielić rolety na okienne i ścienne. Kolejny podział to stopień zaciemnienia. Tutaj wyjątkowo popularnym modelem są rolety dzień noc typu 100% zaciemnienia bądź zebra.
Następny podział to rolety standardowe lub na wymiar. Drugi rodzaj jest zalecany do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z większą ilością segmentów albo wieloma dekoracyjnymi detalami. Jeśli chodzi o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z aktualnymi, wnętrzarskimi trendami.

Czy rolety okienne są tanie?

Ze względu na fakt, iż rywalizacja na rynku rolet jest ogromna, tak jak stale rosnąca liczba producentów, obecnie rolety możesz nabyć w nad wyraz zachęcającej cenie. Regularna cena jest niewysoka, a do tego dochodzą również promocje i akcje specjalne, kiedy roletę można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są niedrogie i praktycznie na każdą kieszeń.
Bezinwazyjny montaż, nowoczesne projekty i bogata kolorystyka powodują, że taka przesłona na okna cieszy się coraz większą popularnością. Koszt zakupu w stosunku do jakości i długiej żywotności rolety jest nad wyraz atrakcyjny, stąd nie brak miłośników takiego pomysłu na aranżację wnętrz.