Przepis na chłodne, ciemne wnętrze? Rolety zaciemniające

Dla kogo roleta dzień noc zaciemniająca lub roleta typu 100% zaciemnienia to najwłaściwszy wybór? Czy zawsze warto postawić na pełne zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tych produktów jest pełen wachlarz, a kontrola wpadających do wnętrza promieni słonecznych to nie jedyna ich pozytywna właściwość. W przypadku rolet dzień noc całkowite zaciemnienie jest niemożliwe, ale w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Jaki model najlepiej sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? Tu znajdziesz odpowiedź.

Atuty rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień noc

Całkowita kontrola nad ilością światła docierającego do wnętrza to największy plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień i noc, jak i 100% zaciemnienia posiadają szereg zbieżnych zalet i mocnych stron. Jedna z nich to dopuszczalność montażu tych rolet zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV. Wspominając o montażu – jest on niepodziewanie prosty, zupełnie bezinwazyjny, nie trzeba przy nim używać gwoździ i śrub ani wiercenia. Z samodzielnym założeniem rolety 100% zaciemnienia lub rolety dzień noc poradzi sobie każdy.
Duża ilość opcji kolorystycznych w ofercie powoduje, że te produkty będą pasować do każdego wnętrza. Rolety dzień noc występują też w wariancie zebra – składają się one z siatki pasków tkanin w jednej lub kilku barwach. Rolety te mogą służyć za element ozdabiający mieszkanie.

Rolety zaciemniające w Trójmieście, Krakowie i innych miastach Polski

Rolety wewnętrzne zaciemniające są wykonywane przez wielu czołowych producentów i marek. W czasie zakupów rekomendujemy wybór rodzimej firmy – producenta rolet zaciemniających. Kraków, Warszawa lub Trójmiasto to liderzy produkcji i dystrybucji takiego asortymentu. Istnieje też opcja spersonalizowania produktu na specjalne żądanie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie mających standardowego wymiaru.