Ponadczasowe baterie Kohlman

Kohlman to firma, która pomimo krótkiej działalności w branży sanitarnym, już zdołała zyskać mnóstwo klientów. Nie dzieje się tak bez przyczyny, bowiem wyroby tej firmy słyną z doskonałej jakości i oryginalnych projektów. Produkuje ona przede wszystkim baterie, ale w katalogu opisywanej marki czekają na nas również słuchawki prysznicowe czy różne dodatki. Dlaczego więc dobrze postawić na wyroby Kohlman? Baterie charakteryzują się wieloma nowoczesnymi technologiami, które wpływają na wygodę korzystania z nich oraz odporność.

Postaw na Kohlman – baterie posłużą dekady

Baterie marki Kohlman wytwarzane są z doskonałej klasy surowców, a zanim pojawią się w sklepach zaliczają mnóstwo różnych testów. Konstruktorzy firmy nie lubią złych rozwiązań, dzięki czemu kupujący dostają wyłącznie wyroby, które posłużą przez dziesięciolecia intensywnego użytkowania. Wykonane są z galwanizowanego mosiądzu, co sprawia, że doskonale się prezentują i wytrzymują nawet najtrudniejsze warunki. Dla projektantów Kohlman ważna jest również funkcjonalność ich produktów – korzystanie z nich okazuje się wszak naprawdę proste.

Projekty Kohlman – baterie dla miłośników dobrego designu

Załoga firmy jest zdania, że dobry design nigdy się nie starzeje. Z tego powodu różne produkty Kohlman doskonale wyglądają i zaspokajają oczekiwania najróżniejszych klientów. Można dopasować je do aranżacji tak minimalistycznych toalet, jak i pomieszczeń urządzonych bardziej tradycyjnie.