Miski wiszące Catalano

Urządzenie ubikacji może stać się przyczyną prawdziwych trudności. Z uwagi na charakter tego wnętrza, powinniśmy zadbać o to, żeby znajdujące się tam sprzęty okazały się odporne na działanie wody i uszkodzenia materiału. Poza tym istotny jest też wygląd wykorzystywanych w łazience umywalek oraz kranów – przecież to one wpływają na jej wizerunek. Właśnie z tego względu sporym uznaniem cieszą się wyroby Catalano – miska wisząca, umywalki i wiele innych.

Catalano – miska wisząca do nowoczesnej ubikacji

Catalano to marka słynąca z typowych dla nich oryginalnych projektów. Nie powinno to dziwić, bo fabryka firmy działa w Italii, a te są uznawane za mekkę światowego designu. Za każdym razem wyroby Catalano – miska wisząca, umywalka lub bidet – charakteryzują się doskonałym designem, który powoduje, że doskonale odnajdą się w eleganckich ubikacjach. Catalano nie zaniedbuje również miłośników sprawdzonych rozwiązań, oferując im wyroby nawiązujące do dawnej szkoły urządzania wnętrz.

Catalano – miska wisząca, która posłuży dziesięciolecia

Produkty Catalano charakteryzują się również ogromną solidnością – firma dokładnie dobiera surowce, z których wykonuje muszle WC oraz umywalki. Jej projektanci doskonale wiedzą również, jak istotna w ubikacji jest higienia – z tego powodu wyroby tej marki charakteryzują się prostymi liniami, a te bardzo upraszczają ich konserwację i zmniejszają prawdopodobieństwo rozwoju niebezpiecznych dla organizmu mikroorganizmów.