Lampa solna – delikatne i kojące światło

Chcesz kupić lampy solne? Wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Lampy-i-produkty-solne/105.

Niewielkie ozdoby z kamienia i innych minerałów od lat zajmują miejsce w naszych mieszkaniach. Przywozimy je z różnych wypraw po Europie, a czasem kupujemy tak po prostu, bo pasują do stylu, w jakim urządzone jest pomieszczenie. Rzadko jakkolwiek są to przedmioty funkcjonalne – w większości wypadków to po prostu dekoracje. Minerałem, którego można jednakże użyć do wykonania przedmiotów wykorzystywanych na co dzień, jest sól kamienna. Wytwarza się z niej najczęściej lampy, ale również inne przybory.

Lampy solne kupisz w kilku barwach

Lampy solne pięknie wyglądają i bez przeszkód można je dobrać do wystroju domu, ponieważ są dostępne w 3 kolorach (szarym, białym, różowym) i w kilku ich zabarwieniach. Każda lampa solna jest jedyna w swoim rodzaju, jako że nie ma brył solnych o jednakowych kształtach ani siatce krystalizacji. Niezmiernie modne są lampy solne, których klosze charakteryzują się chropowatą, nie obrobioną powierzchnią. Coraz częściej jednakże rękodzielnicy parający się sporządzaniem takich lamp, nadają im finezyjne kształty, przykładowo walca lub sześcianu.

Lampy solne a produkcja jonów ujemnych

Wiele ludzi wierzy, że lampy solne mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Przypisuje się im przeważnie zdolność jonizacji powietrza, innymi słowy generowania ujemnych jonów, które równoważą te wytwarzane przez otaczająca nas elektronika. Aniony polepszają jakość powietrza oraz pomagają w swobodnym oddychaniu między innymi osobom borykającym się z astmą czy alergią. Światło, jakie dają te lampy, jest łagodne i uspokajające, toteż zaleca się kupienie ich jednostkom cierpiącym na stres lub brak snu, dlatego że przy nich można łatwiej się uspokoić. Ale z soli kamiennej nie tworzy się jedynie lamp solnych. Produkuje się z nich także przepiękne świeczniki i pojemniczki na drobiazgi, a pokaźne bloki z soli używa się w gastronomii oraz aranżacji wnętrz.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]