Kerasan Retro dla zwolenników tradycyjnych wzorów

Choć w architekturze wnętrz wciąż pojawiają się nowe trendy, nie ubywa entuzjastów wnętrz zaaranżowanych klasycznie. Ci, którzy preferują charakterystyczne dla starej szkoły pomysły i tradycyjną stylistykę nie powinni mieć trudności z wyszukaniem akcesoriów dostosowanych do swoich wymagań. To właśnie dla takich klientów swoją firma Kerasan przygotowała serię Retro, w której znajdziemy umywalki, wanny oraz meble łazienkowe. Co w niej znajdziemy? Czemu powinniśmy wybrać umywalki i kabiny z serii Kerasan Retro?

Kerasan Retro – ponadczasowe wzornictwo

Eksperci zatrudnieni przy linii Kerasan Retro zamierzali opracować akcesoria przypominające wzornictwo Belle Epoque. Z uwagi na tradycyjne wzornictwo, Kerasan Retro okazuje się szczególnie cenione przez właścicieli pensjonatów, ale nie brakuje jej zwolenników także wśród przeciętnych użytkowników. To najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie przepadają za prostotą współczesnego designu, woląc stylowe ozdobniki oraz sprawdzone kolory. Nie oznacza to na szczęście, że zdadzą egzamin jedynie w tradycyjnych łazienkach – doskonale połączą się również z bardziej innowacyjnymi elementami.

Mocne strony linii Kerasan Retro?

Kerasan Retro to jednak nie tylko świetne projekty. Marka wszak pamięta o tym, iż wyposażenie łazienek powinno być solidne i funkcjonalne, więc opisywane akcesoria posiadają owe cechy. Są także chronione – Kerasan zastąpi albo serwisuje uszkodzone wanny. Akcesoria z serii Kerasan Retro to doskonałe rozwiązanie dla klientów lubiących wysoką jakość oraz piękny wygląd.