Hatria – jakość za przystępną cenę

Hatria to firma znana z produkcji wysokiej jakości ceramiki sanitarnej. Solidność to nie ostatnia zaleta umywalek Hatria, gdyż wszystkie charakteryzują się także świetnym wzornictwem. Nie powinno to jednak dziwić, gdyż produkty Hatria tworzone są we Włoszech, uznawanych za światową stolicę wzornictwa. Dlaczego opłaca się kupić produkty włoskiej marki? Ile wydamy na umywalki Hatria i co oprócz tego znajdziemy w jej ofercie?

Hatria – oferta marki

Główny punkt katalogu Hatria stanowią niewątpliwie umywalki. Marka proponuje nam blisko sto rozmaitych wzorów, wśród których produkty dostosowane do swoich potrzeb niewątpliwie znajdą fani interesującego designu. Oprócz tego w ofercie marki znajdziemy też duży asortyment muszli WC, które tak jak umywalki będą świetnie wyglądały w nowoczesnych łazienkach. Ofertę Hatria dopełniają bidety i brodziki.

Zalety produktów Hatria

Jak wcześniej napisaliśmy, najważniejszym atutem produktów Hatria jest nietypowe wzornictwo – w jej ofercie nie sposób znaleźć opatrzonych wzorów, a wszystkie brodziki włoskiej marki z pewnością zaciekawią fanów niebanalnych pomysłów. Charakteryzujące się wysoką klasą umywalki Hatria, które wyróżnią każdą łazienkę i posłużą długie lata, można kupić zazwyczaj w niewysokich cenach.