Dom w nowoczesnym stylu – poznaj polskiego producenta designerskich mebli

Zobacz, gdzie nabyć meble modernistyczne, wejdź na stfurniture.com/sklep/.

Wnętrza i to jak je aranżujemy, może dużo zakomunikować o naszej osobowości, poczuciu estetyki, a także o tym, jak pojmujemy komfort. Wielu osób już nie satysfakcjonuje oferta popularnych meblarskich sieciówek, w których można się zaopatrzyć w meble, produkowane w setkach tysięcy sztuk, jednakowe dla odbiorców z Polski, jak i ze świata. Dlatego szukamy mebli, które nie tylko będą demonstrować naszą osobowość, ale też będą w pełni ergonomiczne. Taka jest oferta polskiej marki Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – rodzimy producent mebli rzemieślniczych

Firma Swallow’s Tail Furniture działa od blisko 10 lat i tworzy ją para wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Jednak niepowtarzalne meble produkowane przez studio STF to efekt detalicznej pracy większego teamu, składającego się z zawodowych rzemieślników, konstruktorów i technologów. Firma Swallow’s Tail z ogromną troską podchodzi do procesu tworzenia nowych linii mebli, przeznaczając każdemu ze stadiów – od pierwotnego szkicu, przez zarys konstrukcji, aż po wybór stosownego gatunku drewna – 100% zaangażowania. To szczególne dopracowanie najdrobniejszych detali każdego nowego produktu powoduje, iż meble marki Swallow’s Tail Furniture charakteryzują się praktycznie perfekcyjnym wykończeniem. Nie zadziwia więc, że produkty z tego studia uzyskały wiele wyróżnień branżowych i można podziwiać je na targach wnętrzarskich w kraju i za granicą (przykładowo w Łodzi, w Paryżu lub w Kolonii).

Gdzie znaleźć designerskie meble studia Swallow’s Tail Furniture?

Dowolny produkt Swallow’s Tail Furniture, również meble dla dzieci, można zamówić wprost ze strony www studia. Nie licząc funkcjonalnych biurek, stołów do kuchni i stolików kawowych, ten producent mebli z drewna oferuje też krzesła, komody oraz ławy, a także drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. ramy do luster oraz tealighty). Co ważne, zakupy mebli Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na raty. Modernistyczne meble studia STF można kupić również w salonach meblowych w Europie (między innymi we Francji bądź w Szwajcarii) oraz na terenie całej Polski (np. w w Warszawie, we Wrocławiu czy w Bydgoszczy).

Nasze dane kontaktowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]