Ceramika Catalano łączy jakość z komfortem użytkowania

Dla pracowników Catalano najistotniejsi są klienci. To dlatego ceramika Catalano cechuje się świetnym designem, który idzie w parze z wytrzymałością i wygodą. Potwierdzają to także statystyki – Catalano funkcjonuje już od czterech dziesięcioleci, zaś jej produkty dostępne są w różnych częściach globu. Jej ojczyzną są Włochy, które słyną ze świetnego wzornictwa i idealnie widać to w produktach firmy. Dlaczego dobrze postawić na ich kupno? Co czeka na nas w katalogu Catalano?

Mocne strony ceramiki Catalano

Catalano para się wyrobem ceramiki łazienkowej. W jej katalogu znajdziemy wanny, brodziki czy miski WC. Zawsze cechują się w szczególności wielką solidnością – bez problemów przetrwają nawet w najcięższych sytuacjach. Oprócz tego ich linie są w ten sposób opracowane, aby łatwo można było utrzymać je w czystości. Tę zaletę na pewno polubią wszyscy, dla których najważniejsza jest czystość. Potwierdzeniem tego, że ceramika Catalano jest naprawdę solidna jest bez wątpienia fakt, iż produkowana jest tylko w jednym zakładzie.

Odkryj charakter ceramiki Catalano

Ceramika Catalano ceniona jest także ze względu na jej doskonałe projekty. Jej specjaliści troszczą się o to, żeby ich wyroby doskonale prezentowały się w klasycznie zaaranżowanych łazienkach, oferując swoim klientom wanny nawiązujące do świetnym, staroszkolnych rozwiązań. Poza tym, w katalogu marki produkty dla siebie odnajdą także zwolennicy innowacyjnego wzornictwa. Plusem umywalek Catalano są również atrakcyjne ceny – dość niskie w stosunku do oferowanej solidności oraz wyglądu produktów.