Catalano umywalki

Catalano to firma działająca na rynku sanitarnym od wielu lat. Ofertę kieruje na szczęście nie tylko do miłośników wnętrzarskich sprawdzonych rozwiązań – wciąż stara się opracowywać umywalki, które są zgodne z nowoczesnymi trendami. Interesujący, typowy dla Włochów rodzaj projektowania Catalano komponuje z wielką wytrzymałością swoich wyrobów – umywalki opisywanej marki bez problemów posłużą nawet kilkadziesiąt lat w ciężkich sytuacjach. Co zatem znajdziemy w jej katalogu? Czemu opłaca się postawić na artykuły Catalano?

Catalano – umywalka do eleganckiej łazienki

To design jest wyróżnikiem Catalano – umywalka tej firmy będzie we wszystkich sytuacjach odróżniała się wśród innych. Interesujące linie nie tylko doskonale wyglądają, ale też odgrywają istotną rolę, jeśli chodzi o higienę – umywalki Catalano są w taki sposób tworzone, by ich czyszczenie było jak najmniej kłopotliwe. W katalogu Catalano dostępne są zarówno klasyczne propozycje, jak i serię Impronta, która z pewnością spodoba się entuzjastom współczesnego wzornictwa.

Postaw na Catalano – umywalka będzie bardzo solidna

Solidność to nie ostatnia cecha Catalano – umywalka bez trudu wytrzyma kilka dekad, gdyż wytwarzana jest wyłącznie z najlepszych surowców. Nie straszne są jej wilgoć czy pęknięcia, a nawierzchnia zawsze zachowuje gładkość. Jest tak z uwagi na fakt, że umywalki Catalano wypiekane są w piecach rozgrzanych do ponad 1000°C. To korzystnie rzutuje na prostotę ich czyszczenia oraz bardzo poprawia komfort przebywania w łazience.