Bathco – umywalki dla wymagających

Bathco to jeden z najbardziej doświadczonych producentów ceramiki sanitarnej. Firma została stworzona trzy dekady temu w Hiszpanii, a dziś działa w wielu krajach całego świata. Uznanie, którym szczycą się jej produkty, nie może jednak zaskakiwać – Bathco łączy wysoka jakość i niebanalne wzornictwo. Potrafi zadowolić wszystkich klientów, zaś jej wyroby będą niewątpliwie ozdobą każdej łazienki. Czym cechują się umywalki Bathco? Co oprócz tego czeka na nas w katalogu marki?

Kup umywalki Bathco i odkryj świetne wzornictwo

To wzornictwo jest wizytówką Bathco. Marka troszczy się o to, by zadowolić najróżniejszych klientów – zarówno miłośników tradycyjnego designu, jak tych, którzy preferują bardziej nowoczesne rozwiązania. W ofercie Bathco dostępne są umywalki i bidety dostosowane do nowoczesnych toalet i wyroby adresowane do osób, które świetnie funkcjonują w pomieszczeniach urządzonych z szacunkiem dla designerskich sprawdzonych rozwiązań.

Umywalki Bathco posłużą dziesięciolecia

Drugim atutem produktów Bathco okazuje się duża wytrzymałość na wpływ wody i uszkodzenia materiału. Projektanci marki troszczą się o to, by ich umywalki lub brodziki działały także w najcięższych sytuacjach. Należy również napisać, że Bathco proponuje nam serię produktów ekologicznych, a te wykonywane są jedynie z materiałów absolutnie przyjaznych dla przyrody. W katalogu Bathco dostępne są, poza ceramiką, także rozmaite dodatki do stylowo zaaranżowanej toalety.