Baltic Wood – ceny podłóg drewnianych

link

Podłogi z drewna, mimo, że w ostatnimi laty w sklepach można znaleźć całe mnóstwo atrakcyjnych opcji, nadal cieszą się dużym zainteresowaniem. Nie ma w tym jednak nic dziwnego – oprócz tego, że wspaniale wyglądają, są naprawdę funkcjonalne i trwałe. Cena podłóg drewnianych jest wprawdzie wyższa, od innego typu podłóg, ale powinniśmy wziąć pod uwagę to, że, dobrze utrzymane, posłużą w naszym domu nawet sto lat.

Cena podłóg drewnianych – ile to kosztuje?

Za metr kwadratowy parkietu z drewna zapłacimy mniej więcej sto złotych. Nie należy przy tym zapominać, że jest to cena podłóg drewnianych z krajowych gatunków – jeśli zależy nam bardziej wytrzymałym parkiecie, powinniśmy przeznaczyć na ten cel nawet tysiąc złotych za metr kwadratowy.

Gatunki drewna, a cena podłóg drewnianych

Niełatwo jest jednoznacznie stwierdzić, ile trzeba wydać na podłogi drewniane – cena zależy bowiem od wielu ich cech. W dużym stopniu wpływa na nią z pewnością rodzaj drewna, z którego są zrobione. Najwięcej kosztują posadzki z twardego drewna – teak, meranti lub jatoba są cenione za dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ wody.

Cena podłóg drewnianych zachęca do tego, by o nie zadbać

Możemy sprawić, że podłoga z drewna posłuży nam dłużej, wykonując właściwe zabiegi konserwacyjne. Najlepiej wybierać w tym celu najlepsze preparaty renomowanych firm – cena podłóg drewnianych nie jest przecież najmniejsza, a stosując przeznaczone do tego preparaty sprawimy, że nawet po latach parkiet będzie w idealnym stanie.

Nasze dane kontaktowe:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]