SILKTOUCH – mezoterapia igłowa

Problemy ze starzeniem się skóry, łysieniem, bliznami albo dokuczliwymi rozstępami lub cellulitem nie zawsze mogą być rozwiązane przy pomocy leków lub kosmetyków. Są jednak nieprzyjemnymi przypadłościami, które powinny być niwelowane. Wszystkie niezwykle skomplikowane problemy można rozwiązać za pomocą mezoterapii igłowej.

Mezoterapia igłowa – jak wygląda ten zabieg?

Mezoterapia igłowa jest stosowana do odbudowy skóry wymagającej regeneracji. Do przeprowadzenia zabiegu stosuje się zestawy specjalnie skomponowanych koktajli, które zawierają substancje aktywne. Wstrzykuje się je bezpośrednio w skórę przy pomocy cienkiej igły, przez co nie wnikają one do układu krążenia, ale oddziałują miejscowo, stymulując metabolizm komórek. Co szczególnie istotne, mezoterapia igłowa jest praktycznie bezbolesna, tym samym zyskując na popularności.

Mezoterapia igłowa – dla kogo?

Mezoterapia igłowa polecana jest szczególnie kobietom zmagającym się ze starzeniem skóry oraz nagłą utratą jej jędrności. Substancje aktywne wstrzykiwane podczas zabiegu są w stanie wyraźnie zniwelować rozstępy i spłycić zmarszczki. Mezoterapia igłowa jest też świetnym pomysłem dla osób, które mają kłopot z łysieniem lub uciążliwymi bliznami potrądzikowymi. Zabiegi mezoterapii igłowej cechują się wyjątkową efektywnością, pod warunkiem, że poddaje się im regularnie. Ich wadą jest tylko niezbyt niska cena, ale osiągane efekty są tego warte.