Piękny wygląd paznokci przez kilka tygodni? Manicure hybrydowy to potrafi

Od jakiegoś czasu manicure hybrydowy króluje w krajowych salonach piękności. Co takiego kryje się w tej metodzie, że skutecznie wypiera ona manicure klasyczny czy stare dobre tipsy? Przede wszystkim jest wytrzymała. Zapewnia perfekcyjny wygląd paznokci nawet przez około dwa tygodnie. Bez żadnych zarysowań, odprysków i matowienia lakieru. W dodatku ma naprawdę przystępną cenę.

Manicure hybrydowy krok po kroku

Manicure hybrydowy zaczynamy od starannego przygotowania płytki paznokcia. Jak zawsze przed manicure musimy wyciąć skórki, odpowiednio obciąć paznokcie i wypolerować ich wierzch. Przed hybrydami niezwykle ważne jest odtłuszczenie paznokcia. W tym celu najlepiej użyć profesjonalnych kosmetyków. Kolejnym krokiem jest nałożenie bazy, którą utwardza się pod lampą UV. Po tym etapie pozostaje nam ozdobienie paznokci.

O zaletach i wadach manicure’u hybrydowego

Na manicure hybrydowym możemy zrobić w zasadzie wszystko – jeden kolor, manicure francuski, naklejki czy szlaczki. Nie można nim jedynie wydłużyć paznokci. Wadą manicure’u hybrydowego jest także konieczność to, że nie jesteśmy w stanie zdjąć go same w domu. Istotne jest natomiast, żeby decydując się na ten rodzaj manicure’u, wybrać profesjonalny salon, wyposażony w odpowiednie lampy i korzystający z dobrej jakości kosmetyków.

Nasze dane kontaktowe:
Katleja Day Spa
ul. Grzegórzecka 73A/LU7
31-559 Kraków

Mob.: 606 876 166
E-mail: [email protected]