Gold City Spa – zabiegi na twarz

Miewasz ostatnio schorzenia skórne? Zacznij działać – większość z nich jesteś w stanie szybko pokonać. Myślisz, że w podobnych przypadkach jedyne rozwiązanie to kuracja pod okiem dermatologa? Nie zawsze – w wielu przypadkach wystarczy po prostu odwiedzić kosmetologa. Sprawdź zatem, które zabiegi na twarz wykonują nowoczesne gabinety urody.

Usuwanie naskórka – nadal najpopularniejsze zabiegi na twarz

Są rekomendowane w szczególności kobietom walczącym pryszczami, przebarwieniami lub starzeniem skóry. Pomagają oczyścić skórę i poprawiają wygląd cery. Tego rodzaju zabiegi na twarz nie niosą najmniejszego ryzyka – można wykonywać je także przy największym nasłonecznieniu.

Młodsza skóra dzięki zabiegom na twarz

Choć w katalogu usług wykonywanych przez gabinety urody takie zabiegi na twarz można je znaleźć dopiero od kilku lat, zdążyły już zyskać dużą popularność wśród klientek zmagających się z pryszczami lub przetłuszczającą się cerą. Pozwalają również uzyskać młodszy wygląd skóry, a poza tym są mało inwazyjne.

Zwężanie porów – zabiegi na twarz

Zabiegi zwężające pory używają rozmaitych środków – chodzi o na przykład kremy lub kwasy. Nowoczesne metody koncentrują się w szczególności na ograniczeniu produkcji łoju, co sprawia, że cera odzyskuje młody wygląd.

Usuń blizny z zabiegami na twarz

Chciałabyś pozbyć się blizn na policzkach? Współczesna kosmetologia zna sposoby, dzięki którym na zawsze się z nimi uporasz – zabiegi na twarz, które podnosząc ilość elastyny, zmniejszają blizny.