Gold City Spa zabiegi mikrodermabrazji

Oczyszczanie skóry jest bardzo istotnym zabiegiem pielęgnacyjnym. a mianowicie mikrodermabrazję. Umożliwia ona powolne ścieranie powierzchni skóry, aż do pożądanego poziomu. Pozbycie się zewnętrznych warstw skórnych wzmaga naturalną regenerację tkanki, która powstaje w miejsce tej usuniętej. Dzięki temu skóra staje się elastyczna oraz gładsza. Głębsza mikrodermabrazja spłyca blizny, całkowicie eliminuje drobne zmarszczki, likwiduje rozszerzone pory. Wszystkie te korzyści sprawiły, że mikrodermabrazja zyskała na popularnościjest tak często wykonywanym zabiegiem.

Mikrodermabrazja – komu deklarowana?

Mikrodermabrazja zalecana jest właściwie każdej osobie, która chciałaby pozbyć się typowych dla skóry problemów. Dzięki kontrolowanemu peelingowi można w szybki sposób zregenerować naskórek. chcą pozbyć się przebarwień, czy oznak zmęczenia. Z mikrodermabrazji mogą skorzystać także osoby, które nie mają problemów skórnych, a jedynie pragną pobudzić krążenie. Zabieg ten przeznaczony jest dla osób, na skórze, na której zalega warstwa rogowa.

Mikrodermabrazja nie jest zalecana przy wirusowych zakażeniach skóry. Przeciwwskazaniem jest aktywnie trwający trądzik różowaty. W przypadku uszkodzeń skóry i zranień należy zabieg odłożyć do momentu wyleczenia. To samo dotyczy pacjentów z cukrzycą, u których polineuropatia może być kategorycznym przeciwwskazaniem dla mikrodermabrazji.