Gold City Spa manicure

Nie możesz pozwolić sobie na codzienne odwiedziny w salonie urody, a chciałabyś cieszyć się wypielęgnowanymi paznokciami przy każdej okazji? Zdecyduj się na manicure hybrydowy – w odróżnieniu od tradycyjnych sposobów, tak zaaplikowany lakier zostaje na palcach do miesiąca, a zmyjesz go równie łatwo, jak tani lakier.

Gdzie zrobisz manicure hybrydowy?

Jeśli chcemy, by efekty na pewno nas zadowoliły, powinniśmy wybrać się do renomowanego salonu kosmetycznego. Manicure hybrydowy wiąże się bowiem z użyciem odpowiedniego sprzętu oraz lakierów – a tych nie kupimy we wszystkich sklepach. Zabieg nie trwa dłużej niż sześćdziesiąt minut, a zapłacimy za niego maksymalnie 100 złotych. Jeśli będzie dziełem doświadczonej kosmetyczki, jego rezultaty zauważalne będą prawie miesiąc.

Jak wykonuje się manicure hybrydowy?

W przeciwieństwie do tradycyjnych sposobów, manicure hybrydowy opiera się na tym, że kosmetyk nanoszony jest kilka razy. Przedtem jednak powinno się dokładnie odtłuścić paznokcie, usunąć otaczający palce naskórek i zaaplikować bazę. Po nałożeniu pojedynczej warstwy, lakier musi być ponadto utwardzany promieniami UV, przez co zwiększy się jego wytrzymałość.

Dobre strony manicure hybrydowego

Manicure hybrydowy jest doskonały na wakacyjny wypoczynek – przez miesiąc nie potrzebuje żadnej pielęgnacji. Manicure hybrydowy jest również doskonały dla kobiet wykonujących prace ręczne, podczas których łatwo zarysować paznokcie. Przykład tysięcy pań jest dowodem na to, że jest z powodzeniem może zastąpić tipsy – zmywa się go zwykłym zmywaczem, nie osłabia paznokci, a także zapobiega ich łamliwości.