Dieta pudełkowa – prosta i bezproblemowa

Diety, które biorą się ze schorzeń układu pokarmowego czy indywidualnych upodobań, mogą okazać się przyczyną dużych problemów w codziennym życiu. Potrzebują wszak czasochłonnego gotowania dań – zaś spędzając dzień w biurze nierzadko zwyczajnie nie mamy na to nawet chwili. Przynoszenie błyskawicznych dań w podobnych przypadkach niestety nie będzie najlepszym rozwiązaniem – zazwyczaj zawierają one mnóstwo składników, których osoby na diecie zwyczajnie nie powinny jeść. Czy znaczy to, że odchudzając się musimy być gotowi na codzienne, żmudne przygotowywanie dań? Oczywiście nie. W wielu miastach działają wszak firmy cateringowe proponujące dietę pudełkową. Na czym polega ten pomysł? Czemu powinniśmy na nie postawić?

Mocne strony diety pudełkowej

Dieta pudełkowa, jak łatwo się domyślić, polega na dowożeniu klientom pudełek z daniami przystosowanymi do założeń jadłospisu. Atutem takiego rozwiązania okazuje się przede wszystkim wygoda – posiłki są dostarczane do miejsca poleconego przez klienta, a więc na przykład do pracy czy domu. Nie trzeba również codziennie nie zapominać o zamówieniu posiłku, gdyż dieta pudełkowa planowana jest przez profesjonalnego specjalistę, zaś posiłki w ustalonych godzinach przywozi kurier. Warto nadmienić również kilka słów o cenach, które za pięć dni wynoszą około 300 zł za pełnowartościowy plan żywieniowy.

Dieta pudełkowa – w jakich przypadkach się na nią zdecydować?

Dieta pudełkowa, jak już napisaliśmy, skierowana jest przede wszystkim do klientów troszczących się o sylwetkę, chorych i stosujących odpowiednie diety. W katalogu przedsiębiorstwa FitMe z Krakowa czekają na nas między innymi posiłki dla wegan, odchudzające, bezglutenowe lub diety dla sportowców. Każda z nich dostosowana jest do osobistych potrzeb zamawiających, a w przypadku problemów z kupnem właściwego zestawu, mamy szansę zaś postawić na wskazówki dietetyka, a ten skompletuje dietę zarówno na co dzień, jak i do pracy. FitMe oferuje także wysokie zniżki dla lojalnych klientów.