Depilacja laserowa ciała

Pozbycie się zbędnego owłosienia potrafi być naprawdę niełatwym wyzwaniem. Tradycyjne metody dają wprawdzie zauważalne rezultaty, jednak owłosienie odrasta nawet po paru dniach. Kłopot okazuje się szczególnie ważny latem, kiedy spod krótkich bluzek bez trudu można zauważyć wszelkie mankamenty. Jak go rozwiązać? Najlepiej zrobimy wybierając depilację laserową. Czemu opłaca się postawić na opisywaną technikę?

Skąd bierze się efektywność depilacji laserowej

Efektywność depilacji laserowej opiera się na działaniu, jakie wiązka lasera ma na cebulki włosów. Reaguje ze znajdującą się w nich melaniną, w związku z czym cebulki są bezpowrotnie niszczone. Depilacja laserowa musi być robiona przez osobę z właściwymi uprawnieniami, bo jej efektywność jest uzależniona od odpowiedniego doboru siły lasera.

Dlaczego warto postawić na depilację laserową?

Skutki depilacji laserowej widoczne są naprawdę długo – po pierwszych zabiegach do dwóch miesięcy, jednak po każdym kolejnym zabiegu ten okres się wydłuża. Po uzgodnionej z kosmetologiem serii zabiegów, należy powtarzać je jedynie raz na rok. Depilacja laserowa jest w stu procentach bezpieczna dla zdrowia, a jednocześnie usuwa nawet grube owłosienie ze wszystkich partii ciała.

Nasze dane kontaktowe:
Katleja Day Spa
ul. Grzegórzecka 73A/LU7
31-559 Kraków

Mob.: 606 876 166
E-mail: [email protected]