Dobierz korty tenisowe do swojego typu gry

Szukasz więcej wiadomości o kortach tenisowych Kraków? Skieruj się na https://www.teniskrakow.pl/

Obiekty kryte, wyposażone w zewnętrzne oświetlenie oraz całkowicie nowoczesne stanowią komfortowe korty tenisowe. Miejsce takie musi gwarantować że zawodnicy nie doświadczą niebezpiecznych kontuzji, na które wyjątkowo narażone są łokcie i więzadła. Rekomendowane, przede wszystkim dla początkujących, jest kierowanie się na korty o nawierzchni elastycznej. Grę na twardej powierzchni kortu możemy rozpocząć, kiedy zdobędziemy lepsze kompetencje.

Jakość kortów tenisowych ma wpływ na bezpieczeństwo gry

Korty tenisowe są znakomitą okazją do wykorzystania wolnego dnia na świeżym powietrzu. Aktywny tryb życia niebywale wpływa na zgrabną sylwetkę, aczkolwiek trzeba zwrócić uwagę na to, że czas spędzony na korcie to forma wymagająca dużej siły, sumiennych treningów i talentu. Początkowe rundy na korcie mogą być trudne, ale pod okiem profesjonalnego instruktora z pewnością opanujemy arkana tenisa ziemnego. Uczestnicząc w rozgrywkach na wygodnych kortach tenisowych, zminimalizujemy ryzyko wystąpienia stłuczeń. Możemy również uprawiać sport na obiektach zadaszonych, które przy tutejszych warunkach pogodowych są niezbędne.

Korzystanie z kortów tenisowych nie musi być kosztowne

Tenis ziemny od dekad uchodzi za bardzo ekskluzywny. Nie należy również do niedrogich, zwłaszcza kiedy policzymy koszt zakupu sprzętu, ale zawsze jest wariant wypożyczenia potrzebnych przyrządów. Więc jeśli chcemy trenować wyłącznie amatorsko decydujmy się na takie korty tenisowe, które umożliwiają wypożyczenie rakiet tenisowych dobrej jakości.

Nasze dane kontaktowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]