Parking przy lotnisku – czy warto z niego skorzystać?

Wiele osób udających się w podróż samolotem nie decyduje się przybyć na lotnisko własnym samochodem, ale przybywa taksówką albo prosi kogoś o podwiezienie. Uznaje się, że tak jest lepiej, ponieważ w przeciwnym razie pojawiłby się problem, gdzie zostawić samochód na czas nieobecności. Warto jednak rozważyć rozwiązanie, którym jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu przy lotnisku. Bezpieczny parking długoterminowy, który także przeznaczony jest dla krótszych postojów, znajduje się w pobliżu lotniska Kraków – Balice. Oferta tego miejsca przeznaczona jest dla wszystkich podróżujących, którzy korzystają z lotniska, pragnących pozostawić swój pojazd w zaufanym miejscu na czas trwania podróży.

Parking przy lotnisku – czy opłaca się tam zaparkować?

Najistotniejszą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście wygoda, bo pozwala to przybyć na lotnisko swym pojazdem. Mimo że parking znajduje się w pewnej odległości od portu lotniczego, nie jest to żaden problem, gdyż obsługa parkingu zajmuje się transferem podróżujących z parkingu do portu i z portu na parking. Nie trwa to dłużej niż kilka minut, a transfery organizowane są od razu. Ponadto klienci mają gwarancję bezpieczeństwa pozostawionego auta, co zapewniają nie tylko standardowe środki ochrony. Pozostawione na nim pojazdy obejmuje również polisa ubezpieczeniowa, a więc tak strzeżony pojazd jest na pewno lepiej chroniony niż zaparkowany we własnym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego rozwiązania są też ceny korzystniejsze niż można się spodziewać, a więc jest to ekonomiczne zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – usługi dodatkowe

Osoby korzystające z parkingu znajdującego się w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wyjechać kompletnie nie martwiąc się o bezpieczeństwo zostawionego samochodu, gdyż jest on zabezpieczony wszelkimi metodami. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo zapewnia sprawny monitoring i oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, pracująca przez całą dobę. W razie dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika oraz kompresora lub skorzystać z pomocy obsługi w uruchomieniu samochodu. Powrót jest także tym bardziej komfortowy, iż po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu na numer zamieszczony na karcie parkingowej, by już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego samochodu, który dokona transferu na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt parkowania, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu często mogą liczyć na różnego rodzaju rabaty.