Oferta parkingu w Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie postawić auto? Chcesz wygodnie dotrzeć do portu lotniczego, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które oferuje nowoczesny parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking w Balicach – jak wygodnie dojechać do portu lotniczego

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach miasta, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najbardziej komfortowy jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich walizek. Gdzie można zaparkować auto na czas wylotu? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy znajdujący się niedaleko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie kilometr, a dojazd bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę w ciągu kilku minut. Warto dodać, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking przy Balicach – urządzenie rozruchowe i kompresor

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez całą dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po 2-tygodniowych wakacjach za granicą Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką przy kasie.