Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic – o parkingu przy lotnisku

Wszystko o parkingu Balice Kraków odszukacie na pandaparking.pl

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dostać się do portu lotniczego. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwiezienie pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy postawić auto na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego auta pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często oferują również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]