Kraków Airport Taxi – najwyższe standardy w transporcie

Na najważniejszych portach lotniczych złapanie transportu potrafi okazać się sporym problemem. O ile zwiedzający czy tutejsi z konkretnego miasta niewątpliwie sobie poradzą, to biznesmeni będą mieć poważne kłopoty – ich wizyta w tym mieście jest zwykle wszak zaplanowana z dużą starannością. Warto zatem wcześniej pomyśleć o przewozie po mieście. Firmy oferujące takie usługi działają we wszystkich miastach z dużymi lotniskami – między innymi w stolicy, Katowicach czy w Krakowie. Warto przy tym zaznaczyć, że takie firmy wyróżniają się nie tylko możliwością zarezerwowania taksówki na określoną porę – posiadają poza tym mnóstwo innych atutów. Dlaczego więc powinniśmy postawić na taksówkę Kraków Airport Taxi?

Dlaczego opłaca się skorzystać z Kraków Airport Taxi?

Atutem taksówki Kraków Airport Taxi jest także klasa aut – przedsiębiorstwo ją oferująca wykorzystuje jedne a najlepszych wersji Mercedesa i pozostałych wiodących marek samochodów. Nie bez znaczenia jest również to, że stawiając na tę formę przewozu nie musimy jechać z pozostałymi ludźmi – samochód zarezerwowany jest tylko dla nas oraz kontrahenta biznesowego. Powinniśmy wspomnieć również o tym, że klienci Kraków Airport Taxi mogą jeździć nie tylko po Krakowie – dostępne będzie bowiem zarezerwowanie trasy do innych miejscowości w regionie lub poza nim.

Ile zapłacimy za Kraków Airport Taxi?

Kursy do najpopularniejszych Business Parków i biur spółek, działających w obrębie stolicy Małopolski, klientów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować więcej niż 100 zł. Na nieco większe ceny musimy być gotowi, kiedy zamierzamy zlecić podróż do innego miasta leżącego w regionie. Przykładowo, trasa do Wieliczki do koszt od osiemdziesięciu do stu dwudziestu zł – w zależności od tego, ilu pasażerów będzie przewożonych danym kursem. Natomiast na biznesowy kurs wygodnym samochodem do Oświęcimia lub Katowic wydamy w okolicach trzystu zł. Korzystanie z usługi Kraków Airport Taxi zapewnia luksusowe warunki podróży, które zadowolą najbardziej wybrednych.